Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Ахелой
72 000 €
140 819.76 лв.

(766 €, 1 498.17 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:22 на 8 април, 2026 год.
Обявата е посетена 144 пъти.
Площ:
94 m2
Етаж:
Партер от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Продава се просторен двустаен апартамент със собствена веранда в к-с Виниярдс Резорт.

Жилището е напълно оборудвано, намира се на партерен етаж, с просторни стаи, заобиколени от голяма тераса с директен достъп до басейна и територията на комплекса.

Този апартамент включва обща площ от близо 94 кв.м., разпределена както следва: хол с кухня с отворен план, 1 спалня, 1 баня и много хубава веранда от 24 кв.м.

Vineyards Spa Resort без съмнение е един от най-добрите затворени комплекси близо до Черноморието в България. Удобно разположен в живописна местност близо до плажа, този курорт предлага първокласно обслужване за своите гости с множество удобства на място.

Годишната такса поддръжка е в размер на 14 евро/м2
За контакт:
0889432769
Агенция:
БГ-ИММОБИЛИЕН
0888297441
БГ-ИММОБИЛИЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
bulgarovo.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, к.к. Слънчев Бряг
http://www.bg-immobilien.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Ахелой
Обява: 1b177565094379225

72 000 €
140 819.76 лв.
История на цената
(766 €, 1 498.17 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Ахелой